Oferujemy:

  • Mięso wieprzowe i wołowe
  • Wyroby wędliniarskie i garmażeryjne
  • Podroby

            Nasze wyroby są najwyższej jakości. Produkcja opiera się na tradycyjnych metodach i domowych przepisach. Dzięki temu smak naszych wędlin przeniesie Cię do polskiej wsi z czasów dzieciństwa. Smakowite i pachnące produkty naszego wyrobu nadają się do kanapek,  zdrowych przekąsek oraz stanowią idealny dodatek do sałatek.

            Tradycyjna swojska szynka z masarni w Brzozowie jest znana na całym Podkarpaciu. Jej smak, zapach oraz delikatność zapamiętasz na długo co sprawi, że na stałe zagości ona na Twoim stole.

            Nie używamy sztucznych dodatków, aromat produkowanej u nas wiejskiej kiełbasy pozyskiwany jest wyłącznie podczas wędzenia. To idealna przekąska na polskim stole podczas świąt, czy spotkań rodzinnych.

            W naszej ofercie znajdziecie również pyszne wędliny podrobowe: salceson, pasztet, pasztetową oraz kaszankę. Idealnie doprawione zachwycą Twoje podniebienie.


Prowadzimy:

  • Skup i ubój bydła, trzody chlewnej
  • Sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów masarskich

           


Nasza masarnia zajmuje się prowadzeniem skupu trzody chlewnej. Szczególną uwagę zwracamy na jakość skupowanego żywca oraz przestrzeganie wszelkich wymogów, ponieważ to właśnie one gwarantują naszym wyrobom niesamowity smak. Chętnie współpracujemy z hodowcami prywatnymi, jak i firmami.

            W zakres naszej działalności wchodzi również ubój trzody chlewnej. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra dba o to, aby ubój odbywał się w okolicznościach jak najmniej stresujących dla zwierząt z zachowaniem wszystkich restrykcyjnych norm higienicznych, sanitarnych i etycznych. Ubojnia należąca do naszego zakładu wyposażona jest w profesjonalne linie technologiczne oraz chłodnie.

Zapraszamy do kontaktu i życzymy smacznego!


Wołowina


Wieprzowina